Wij staan voor u klaar

Als klant weet u vaak perfect wat u wil. Maar hoe raakt u in 1 rechte lijn naar het gewenste resultaat? Praat eens met onze ervaren vakmensen. Zij weten precies wat er speelt in tal van sectoren en houden graag de vinger aan de pols. Wij horen graag van u!

Onze medewerkers

Filip Vercauteren

Managing Partner
0032 (0) 52 49 93 93
filip.vercauteren@tiscotex.be

Myriam Lauwaerts

Verantwoordelijke Verkoop
0032 (0) 52 49 93 93
sales@tiscotex.be

Pascal Thys

Operationeel Verantwoordelijke
0032 (0) 52 49 93 95
pascal.thys@tiscotex.be

Ivan Colman

Kwaliteit & Ontwikkeling
0032 (0) 52 49 93 93
ivan.colman@tiscotex.be

Mathias Buckinx

Verantwoordelijke Marketing
0032 (0) 52 49 93 93
mathias.buckinx@tiscotex.be

Veerle Vercauteren

BoaBind Representative
0032 (0) 52 49 93 93
veerle.vercauteren@tiscotex.be

Guy Bergmans

Productie & Onderhoud
0032 (0) 474 23 17 00
guy.bergmans@tiscotex.be

Olivier van Diest

Lashing & Securing Consultant
0032 (0) 479 06 10 17
olivier.vandiest@tiscotex.be

Bianca de Beer

Metaltis Verkoop
0032 (0) 52 49 93 03
bianca.debeer@tiscotex.be

Galina Kuznetsova

Data Analyst
0032 (0) 52 49 93 93
galina.kuznetsova@tiscotex.be

Team Weverij & Atelier

Uw makers van dienst
0032 (0) 52 49 93 93
sales@tiscotex.be

Sterke partners. Sterk netwerk.

Tiscotex heeft een sterk netwerk van gecertificeerde partners, elk met eigen specialiteit en vakgebied. Het onderling uitwisselen van Best Practices vertaalt zich naar een efficiëntere productie én extra service voor de klant. Een gezond netwerk: in ieders voordeel.

Gespecialiseerd in het (her)bekleden van uw auto-interieur & maatwerk

Ontwerp, ontwikkeling en productie van automatten en truckinterieurs.

Joint Venture met het Tunesische Maco voor confectie en stikwerk.

Interieurbekleding voor luchtvaart, rail & automobiel (oa Aston Martin...).

Confectie en vaste partner van Tiscotex in Polen.

Deense partner gespecialiseerd in narrow fabrics voor interieur.

Online partner voor kleinere afnames en B-to-C.

Met een 100% geïntegreerde strategie en een doordacht netwerk heeft Tiscotex de volledige controle over het productieproces. Resultaat: flexibel maatwerk en uniforme productiekwaliteit aan competitieve prijzen.